Neohodnotené

Janod Drevená kuchynka Lagoon

Objednané
Kód: J06555
Značka: Janod
€209,99
Kategória: Kuchynky, domčeky a kozmetické stolíky
Vek: od 1 roka
Určené pre: chlapcov

Pripravte a uvarte chutné jedlo pre svoju rodinu alebo svojich priateľov, rovnako ako maminka, či otecko a staňte sa malým šékuchárom!

Drevená kuchynka Lagoon Maxi v krásnej modrej farbe je vyrobená z dreva a súčasťou kuchynky sú: kuchynské náradie na zavesenie, panvica s pokrievkou, cedník na cestoviny, rukavica, drevené volské oko a kartónové potraviny (kakao, cukor, pomarančový džús, cestoviny, syr, mlieko a ryža).Rovnako ako skutočná kuchyňa pre dospelých, má aj táto kuchynka varnú dosku kompletne vybavenú LED diódami a zvukovým efektom, tzn. raz stlačte červené tlačidlá, aby sa rozsvietili krúžky varných dosiek, potom druhýkrát, aby ste počuli varenie vody a tretím stlačením červených tlačidiel sa zvuky aj varné krúžky vypnú alebo sa automaticky vypnú po 30 sekundách.

Táto fantastická, plne vybavená kuchyňa má tiež rúru, mikrovlnú rúru, skrinku a chladničku s magnetickými dverami, 3 drevené gombíky so zvukovým rapkajúcim efektom, umývadlo z nehrdzavejúcej ocele, hodiny a tabuľu na kreslenie kriedou.

Odporúčaný vek: od 3 rokov +

Rozmery kuchynky sú 100 x 34 x 102,5 cm, výška pracovnej dosky je 57 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: