Neohodnotené

Janod Drevená kuchynka Candy

Skladom
Kód: J06554
Značka: Janod
€134,99
Kategória: Kuchynky, domčeky a kozmetické stolíky
Vek: od 1 roka
Určené pre: dievčatá
Séria: Candy Chic

Drevená kuchynka Candy Chic Janod je skvelá kuchynka s otočnými gombíkmi, ktoré vydávajú rapkajúci zvuk a nadčasovým dizajnom, je vyrobená v kombinácii trblietavých farieb zlatej a ružovej.

Pripravte vynikajúce jedlo pre svojich priateľov, rovnako ako maminka alebo otecko a staňte sa malým šéfkuchárom!

Drevená kuchynka Candy je vyrobená z dreva, súčasťou kuchynky je 6 doplnkov, vešiak na zavesenie kuchynského náradia, kovová lyžica,hrniec s pokrievkou a 3ks potravín v kartónovom obale (pomarančový džús, kakao, cukor).Táto fantastická plne vybavená kuchyňa má tiež poličku na odkladanie potravín, rúru, mikrovlnú rúru, otváraciu skrinku, 3 gombíky so zvukovými efektmi, drez z nehrdzavejúcej ocele a hodiny. Rovnako ako skutočná kuchyňa má varnú dosku kompletne vybavenú LED diódami a zvukovým efektom: raz stlačte červené tlačidlá, aby sa rozsvietili krúžky varných panelov, keď druhýkrát stlačíte zaznieva zvuk varenia vody. Zvukové a varné krúžky sa automaticky vypnú po 30 sekundách alebo tretím stlačením červených tlačidiel.

Drevená kuchynka pre deti je skvelým doplnkom do každej detskej izbičky. Malí šéfkuchári môžu variť večeru na varnej doske, piecť koláčik v rúre, odkladať riady do drezu a vstavanej skrinky a učiť sa tak ako udržiavať poriadok. Na bočnej strane kuchynky je otvor, vďaka ktorému je možné kuchynku jednoducho preniesť.

Rozmery: od 3 + rokov

Rozmery kuchynky sú 55 x 30 x 87 cm, výška pracovnej dosky je 50 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: